Dyrekcja szkoły
  • mgr Ewa Grodzka – nauczyciel dyplomowany (język niemiecki)
  • mgr Mirosław Juszczyński – nauczyciel dyplomowany (język niemiecki)
Nauczyciele religii
  • Ks. mgr Michał Burdach – nauczyciel kontraktowy
  • mgr Teresa Jończak – nauczyciel dyplomowany
  • mgr Artur Musiejuk – nauczyciel dyplomowany
Nauczyciele języka polskiego
  • mgr Renata Kwasek – nauczyciel dyplomowany
  • mgr Izabela Świć – nauczyciel dyplomowany
  • mgr Anna Warwas – nauczyciel dyplomowany
  • mgr Małgorzata Wójcik – nauczyciel dyplomowany
  • mgr Izabela Żerebiec – nauczyciel mianowany
Nauczyciele języka angielskiego
  • mgr Małgorzata Kozak – nauczyciel mianowany
  • mgr Adam Mackiewicz – nauczyciel dyplomowany
  • mgr Aleksandra Kowalczyk –  nauczyciel mianowany
  • mgr Małgorzata Nadolna – nauczyciel dyplomowany
  • mgr Monika Ostasiewicz – nauczyciel dyplomowany (j.angielski, j.hiszpański)
  • mgr Aleksandra Sidor – nauczyciel dyplomowany
Nauczyciele języka francuskiego
  • mgr Aneta Tomaszuk –  nauczyciel dyplomowany
Nauczyciele języka niemieckiego
  • mgr Iwona Kożuch – nauczyciel dyplomowany
Nauczyciele języka rosyjskiego
  • mgr Barbara Sozoniuk – nauczyciel stażysta
Nauczyciele historii
  • mgr Beata Jesionek –  nauczyciel dyplomowany (historia, historia i społeczeństwo, wiedza o kulturze)
  • mgr Monika Nowicka –  nauczyciel dyplomowany (historia, historia i społeczeństwo)
  • mgr Ewa Skrzypczak –  nauczyciel dyplomowany (historia, przedsiębiorczość)
  • mgr Jacek Woźniak – nauczyciel dyplomowany (historia, historia i społeczeństwo, WOS)
Nauczyciele geografii
  • mgr Małgorzata Bogusz – nauczyciel dyplomowany
Nauczyciele biologii
  • mgr Anna Grochowska – nauczyciel dyplomowany (biologia, edukacja dla bezpieczeństwa)
  • mgr Ewa Manowiec – nauczyciel dyplomowany
Nauczyciele matematyki
  • mgr Anna Bober – nauczyciel mianowany
  • mgr Krystyna Jesionek – nauczyciel dyplomowany
  • mgr Zbigniew Jesionek – nauczyciel dyplomowany
  • mgr Elżbieta Szalast – nauczyciel dyplomowany
Nauczyciele fizyki
  • mgr Elżbieta Kościuczyk – nauczyciel dyplomowany (fizyka, doradztwo zawodowe)
  • mgr Leszek Szalast – nauczyciel dyplomowany (fizyka, matematyka)
Nauczyciele chemii
  • mgr Barbara Jarmosiewicz – nauczyciel dyplomowany
  • mgr Iwona Fuga – nauczyciel kontraktowy (chemia, matematyka)
Nauczyciele informatyki
  • mgr Monika Kowalik – nauczyciel mianowany
  • mgr inż. Anna Tracz – nauczyciel dyplomowany
Nauczyciele wychowania fizycznego
  • mgr Joanna Jaszcz-Dębska – nauczyciel dyplomowany
  • mgr Robert Mazurek – nauczyciel dyplomowany
  • mgr Adam Pękała – nauczyciel dyplomowany
  • mgr Renata Wierzchowska –  nauczyciel dyplomowany
Biblioteka
  • mgr Aleksandra Pawlak-Karczewska –  nauczyciel dyplomowany
  • mgr Katarzyna Skrzeczkowska –  nauczyciel dyplomowany
Pedagog szkolny
  • mgr Monika Rączka – nauczyciel dyplomowany
Tyflopedagog
  • mgr Anna Kułak – nauczyciel mianowany