Środa „Biało-czerwona”

Samorząd Uczniowski zaproponował żeby w środę 30 listopada przeprowadzić akcję wspierania Reprezentacji Polski w piłce nożnej przed decydującym meczem. Tego dnia uczniowie mieli ubrać się w barwy narodowe, przynieść akcesoria kibica Reprezentacji Narodowej. Continue Reading

Bieszczady – „Poznaj Polskę”

W dniach 7 – 9 Listopada 25 osobowa grupa młodzieży naszej szkoły z klas 3A, 3C, 3D i 2E, wzięła udział w wycieczce w Bieszczady. Środki finansowe na wycieczkę pochodziły z programu „Poznaj Polskę”, oraz Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim. Uczniowie, korzystając z pięknej pogody, mieli możliwość odwiedzenia wielu ciekawych miejsc, jak np. Muzeum Historyczne w Sanoku z pracami Zdzisława Beksińskiego, zaporę wodną w Solinie, czy przemyskie zabytki. Continue Reading