Wycieczka do Teatru Dramatycznego w Warszawie

„Być albo nie być?” To pytanie Hamleta tak zainspirowało klasy:1a, 2a, 2d oraz 2e I LO, że postanowiły wybrać się 4 listopada do Teatru Dramatycznego do Warszawy, by usłyszeć na żywo słynny monolog. Dzień uatrakcyjniła także wizyta w Polskim Radiu, gdzie można było zwiedzić studia nagraniowe, podejrzeć pracę spikerów a nawet obejrzeć zabytkowe archiwum. Continue Reading