Dzień Hiszpański

5 listopada w naszej szkole odbył się Dzień Hiszpański organizowany przez uczennice klasy 2e- Kingę Kowalczyk, Hanię Denisiuk, Olę Samczuk i Emilkę Rosiecką. W akcję zaangażowało się wielu uczniów z różnych klas, którzy przygotowali prezentacje o kraju, znanych piłkarzach czy wymianie ze szkołą z Walencji.

Continue Reading

Udostępnij: