– Dziękuje wam za udział w tym konkursie. W dobie wymiany wiadomości, wy chcecie zabierać głos – chwaliła recytatorki Laura Musiejuk, przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego.
Z okazji walentynek odbył się w szkole Konkurs Recytatorski pt. Powiem ci, co czuję. Wzięło w nim udział sześć uczennic, które mogły same wybrać utwór, a nawet zaprezentować własny tekst. Wystąpienia oceniły polonistki, które zorganizowały konkurs – Edyta Bąbol i Teresa Wakulik wraz z Ewą Grodzką, dyrektor ILO i Laurą Musiejuk, przewodniczącą SU. Na scenie zaprezentowały się: Hania Nurzyńska, Magda Ciok, Marysia Niewęgłowska, Łucja Sadowska, Zuzia Szymecka i Ola Grzywaczewska. Continue Reading
